Pasi Kristiansson

Pasi Kristiansson

TOIMITUSJOHTAJA
p. 044 068 5850
pasi.kristiansson@golfpirkkala.fi

Jarkko Servo

Jarkko Servo

KENTTÄMESTARI
p. 0400 757 276
jarkko.servo@golfpirkkala.fi

Sanna Tirkkonen

Sanna Tirkkonen

PALVELUPÄÄLLIKKÖ / RY:N SIHTEERI
p. 010 292 6900 / p. 040 455 1831
sanna.aaltonen@golfpirkkala.fi

Marko Perälä

Marko Perälä

PUHEENJOHTAJA
p. 050 444 6634
marko.perala@iki.fi

Anna Kalves

Anna Kalves

LADYKAPTEENI
p. 0400 940 383
anna.kalves@tampere.fi

 

Markku Parviainen

Markku Parviainen

KAPTEENI
p. 0400 760 562
kapteeni@golfpirkkala.fi

Sanna Tirkkonen

Sanna Tirkkonen

PALVELUPÄÄLLIKKÖ / RY:N SIHTEERI
p. 010 292 6900 / p. 040 455 1831
sanna.aaltonen@golfpirkkala.fi

Manu Lahtinen

Manu Lahtinen

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Sini Vainionpää

Sini Vainionpää

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Saara Havisto

Saara Havisto

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Jasmiina Kivini

Jasmiina Kivini

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Senioritoimikunta

Senioritoimikunta

Helena Raunio
p. 040 778 0760
helena.raunio@kolumbus.fi

JÄSENET: Martti Kemppi,
Jouko Kortesniemi, Alpo Luhtalampi,
Veli-Pekka Parviainen, Asser Rissanen,
Olavi Savola

Kilpailu- Sääntö Ja Tasoitustoimikunta

Kilpailu- sääntö ja tasoitustoimikunta

Markku Parviainen
p. 0400 760 562
parsales.parviainen@gmail.com

JÄSENET: Mikko Saarinen,
Jyrki Majakulma, Pasi Kristiansson,
Tero Lampinen

 

Naistoimikunta

Naistoimikunta

Anna Kalves
p. 0400 940 383
anna.kalves@tampere.fi

JÄSENET: Sofia Johansson,
Päivi Rissanen, Airi Kärki,
Elina Anttila, Mari Männistö,
Terhi Ulonen

 

Juniori- Ja Kilpagolf Toimikunta

Juniori- ja kilpagolf toimikunta

Santtu Loimusalo
p. 045 132 2207
santtu.loimusalo@gmail.com

JÄSENET: Pasi Kristiansson,
Anssi Kankkonen, Tero Lampinen,
Timo Laine, Kaisa Ruuttila,
Marjo Uusitalo, Kari Koskinen

Klubitoimikunta

Klubitoimikunta

Kirsti Virtanen
p. 040 5404 689
kirsti.virtanen@httk.fi

JÄSENET: Johan Lindelöf,
Lilli Laine, Miikka Lindqvist,
Terhi Honkoliini, Hanna Niemi,
Ari Ala-Marttila, Esa Koljonen,
Tommi Vaherla

Miikka Lindqvist

Miikka Lindqvist

CHEF, Bufferi Oy
Vaittintie 95, 33960 Pirkkala
p. 03 383 0300  / 0400 983131
miikka@bufferi.com

Golf Pirkkala PRO SHOP

Golf Pirkkala PRO SHOP

p. 0400 953 502

Golfopetus ja tyky-tapahtumat
p. 010 5050 609

Jouni Laine

Jouni Laine

PGA Golf Professional
p. 010 5050 606
jouni.laine@golfdaddy.fi

Anssi Kankkonen

Anssi Kankkonen

PGA Golf Professional
p.010 5050 607
anssi.kankkonen@golfdaddy.fi

Kaisa Ruuttila

Kaisa Ruuttila

PGA Golf Professional
p. 0400 578022

Janne Mommo

Janne Mommo

PGA Golf Professional
p. 050 3269737
janne.mommo@golfdaddy.fi

Ajo-ohjeet

GOLF PIRKKALA

Vaittintie 95, 33960 Pirkkala

GPI_pieni

Caddiemaster • ajanvaraus
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi