Saara Havisto

Saara Havisto

PALVELUPÄÄLLIKKÖ / SIHTEERI
p. 010 292 6900 / 040 455 1831
saara.havisto@golfpirkkala.fi

Pasi Kristiansson

Pasi Kristiansson

TOIMITUSJOHTAJA
p. 044 068 5850
pasi.kristiansson@golfpirkkala.fi

Jarkko Servo

Jarkko Servo

KENTTÄMESTARI
p. 0400 757 276
jarkko.servo@golfpirkkala.fi

Sofia Johansson

Sofia Johansson

LADYKAPTEENI
p. 0400 581 1253
sofia.johansson@elisanet.fi

Marko Perälä

Marko Perälä

PUHEENJOHTAJA
p. 050 444 6634
marko.perala@iki.fi

Tapio Korpiharju

Tapio Korpiharju

KAPTEENI
p. 040 515 2214
kapteeni@golfpirkkala.fi

Saara Havisto

Saara Havisto

PALVELUPÄÄLLIKKÖ / SIHTEERI
p. 010 292 6900 / 040 455 1831
saara.havisto@golfpirkkala.fi

Elsa Mantere

Elsa Mantere

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Miia Tanttinen

Miia Tanttinen

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Piia Vilonen

Piia Vilonen

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Ilona Komppa

Ilona Komppa

CADDIEMASTER
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi

Senioritoimikunta

Senioritoimikunta

Helena Raunio
p. 040 778 0760
helena.raunio@kolumbus.fi

JÄSENET: Tuula Kemppi, Jouko Kortesniemi,
Veli-Pekka Parviainen, Kai Kärkölä
Asser Rissanen, Esa Siltanen, Olavi Savola

Kilpailu- Sääntö Ja Tasoitustoimikunta

Kilpailu- sääntö ja tasoitustoimikunta

Tapio Korpiharju
p. 040 515 2214
tapio.korpiharju@elisanet.fi

JÄSENET: Mikko Saarinen,
Jyrki Majakulma, Pasi Kristiansson,
Tero Lampinen, Tiiti Saarinen

 

Naistoimikunta

Naistoimikunta

Sofia Johansson
p. 0400 581 253
sofia.johansson@elisanet.fi

JÄSENET: Mari Männistö, Terhi Ulonen,
Eeva-Maria Paavola, Johanna Niro, Tiina Nykänen,
Jenni Pyrrö, Katri Ojala, Noora Haapanen

Juniori- Ja Kilpagolf Toimikunta

Juniori- ja kilpagolf toimikunta

Marjo Uusitalo
p. 050 369 1836
marjo.k.uusitalo@gmail.com

JÄSENET: Pasi Kristiansson, Timo Laine,
Kaisa Ruuttila, Kari Koskinen,
Ari Ala-Marttila, Timo Ståhl

Klubitoimikunta

Klubitoimikunta

Kirsti Virtanen
p. 040 5404 689
kirsti.virtanen@httk.fi

JÄSENET: Johan Lindelöf, Miikka Lindqvist,
Satu Koskinen, Ari Ala-Marttila,
Esa Koljonen, Sami Martin, Sofia Johansson

Miikka Lindqvist

Miikka Lindqvist

CHEF, Bufferi Oy
Vaittintie 95, 33960 Pirkkala
p. 03 383 0300  / 0400 983131
miikka@bufferi.com

GOLFOPETUS JA TYKY-TAPAHTUMAT

p. 010 505 0609 / Seppo Randelin
info@golfdaddy.fi
Anssi Kankkonen

Anssi Kankkonen

PGA Golf Professional
p.010 5050 607
anssi.kankkonen@golfdaddy.fi

Kaisa Ruuttila

Kaisa Ruuttila

PGA Golf Professional
p. 0400 578022

Ajo-ohjeet

GOLF PIRKKALA

Vaittintie 95, 33960 Pirkkala

GPI_pieni

Caddiemaster • ajanvaraus
p. 010 292 6900
caddiemaster@golfpirkkala.fi